Hakkında

Merhaba ben Kadir Hoca, 19 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim. Türkiye’nin çok seçkin bir anadolu lisesinde görev yapmaktayım. Uluslararası geçerliliği olan öğrenci koçluk sertifikam vardır. International Coaching Federation (ICF) Approved Coach Specific Training Hours (ACSTH) onaylıdır.

Matematik öğretimi konusunda piyasada bir çok ucuz seçenek olduğunu göreceksiniz fakat müfredata hakim olmayan, tecrübesiz, yeterli formasyondan yoksun bir çok seçenek size yarardan çok zarar verebilir. Öğrencilerimizin etkin bir şekilde yönlendirilmeye ve düzenli ders çalışma disiplinine ihtiyaçları var. Bu eksiklikler öğrencilerimizin sonraki hayatlarını belirleyecek olan sınav zamanı yaklaştıkça maalesef çok önemli sorunlara yol açabiliyor.

Temennim odur ki öğrencilerimiz ve velilerimiz henüz zaman varken bu konuda gerekli hazırlıkları yapsın. Unutmayın eğitim ciddi bir iştir.

Deneyim

Orion Eğitim Merkezi

Kadıköy, İstanbul

Kasım 2009-haziran 2010

Ygs-lys hazırlık ve lise ara sınıflar matematik ve geometri derslerine girdim butik dersane tarzı bir eğitim modeli uyguladık. Ağırlıklı olarak bire bir dersler şeklinde. Orion Etüd Eğitim Merkezi Bağdat caddesinde.

pastedGraphic.png

Yüksel Dersanesi

Beylikdüzü, İstanbul

Ağustos 2010-haziran 2013

Ygs-Lys hazırlık ve ara sınıflar matematik ve geometri derslerine girdim. 2 sene matematik zümre başkanlığı yaptığım butik ve klasik eğitim uyguladığımız dersane Beylikdüzü Gürpınar’da

pastedGraphic_1.png

Ekol Dersanesi

Beylikdüzü, İstanbul

Temmuz 2013-kasım 2014

Ygs-Lys hazırlık ve ara sınıflar matematik ve geometri derslerine girdim. Matematik zümre başkanlığı yaptığım kurumda butik ve klasik eğitim yöntemi uyguladık. Dersane Beylikdüzü Gürpınar’da

.pastedGraphic_2.png

İdeal Eğitim Öğrenci Koçluğu Danışmanlık ve Etüd Eğitim Merkezi

Beylikdüzü, İstanbul

Eylül 2015-mayıs 2017

Koç Eğitim

Florya, Bakırköy, İstanbul

Mayıs 2017-mayıs 2018

pastedGraphic_3.png

Açı Dersanesi

Merkez (Avcılar) Mah., İstanbul, Türkiye

Haziran 2018-haziran 2019

Mahmut Ön Eğitim Kurumları

Avcılar, İstanbul, Türkiye

Eylül 2019- haziran 2020

TYT-AYT hazırlık, lise ara sınıflar ve LGS matematik ve geometri derslerine girdim ağırlıklı olarak bire bir dersler şeklinde butik dersane tarzı bir eğitim modeli uyguladık.

pastedGraphic_4.png