Online Matematik Özel Ders

Pandemi koşulları sona erse dahi uzaktan eğitim gelecekteki vazgeçilmezimiz olacaktır. Ayrıca online eğitim büyük ölçüde zamandan tasarruf sağlar, kendi evinizin rahatlığında daha verimli ders alma imkanı sunar. Bugün eğitim sistemi dahil yavaş yavaş her şey online sisteme geçiyor. Birebir özel ders eğitimini online sisteme de uyarladık. Dünyanın neresinde olursanız olun, Online Matematik Özel Ders sayesinde hiçbir kopma donma yaşanmadan derslerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Online Matematik Özel Ders

Dersler, tamamen online ders platformu ile işleniyor yani MacBook Pro bilgisayarımla entegre grafik tabletime yazdıklarımı siz de kendi ekranızda görebiliyorsunuz. Bilgisayar ya da tabletinizde beni de görebiliyorsunuz. Aynı zamanda ders dokümanlarını ekrana yansıtıp soruları da bu şekilde çözüyoruz. Sizlere dokümanları ders öncesi pdf olarak gönderiyorum çıktısını alabiliyor ve üzerine çözüm yapabiliyorsunuz.  online özel ders almanın birebir özel ders almaktan hiçbir farkı yok. Sadece fiziksel olarak yanınızda değilim o kadar.

Online matematik özel dersler Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde özellikle pandemi günlerinde özel ders imkanı kısıtlı olan öğrenciler için çok büyük bir avantaj sağladı. Bu zamana kadar online özel ders alan öğrencilerimizden memnun kalmayan hiç kimse olmadı.

Online Dersler Hangi Öğrenciler İçin?

Online derslerden dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

  • LGS’ye girecek öğrenciler
  • YÖS’e girecek öğrenciler
  • DGS’ye girecek öğrenciler
  • YKS-TYT-AYT sınavlarına girecek öğrenciler
  • İlkokul, ortaokul ve lise okula takviye online matematik özel ders almak isteyen öğrenciler

Dersler Hangi Dilde Veriliyor?

Dersleri Türkçe olarak anlatmaktayız.

Özellikle YÖS’e (Yabancı Öğrenci Sınavı) girecek dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan öğrenciler için online matematik özel ders bulunmaz nimettir.

Online Ders Paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.