Hakkında

Merhaba ben Kadir Hoca, 20 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim. Türkiye’nin çok seçkin anadolu liselerinde görev yaptım. Halen Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir anadolu lisesinde görev yapmaktayım. Uluslararası geçerliliği olan öğrenci koçluk sertifikam vardır. International Coaching Federation (ICF) Approved Coach Specific Training Hours (ACSTH) onaylıdır.

Matematik öğretimi konusunda bir çok ucuz seçenek olduğunu göreceksiniz fakat müfredata hakim olmayan, tecrübesiz, yeterli formasyondan yoksun seçenekler size yarardan çok zarar verebilir. Öğrencilerimizin etkin bir şekilde yönlendirilmeye ve düzenli ders çalışma disiplinine ihtiyaçları var. Bu eksiklikler öğrencilerimizin sonraki hayatlarını belirleyecek olan sınav zamanı yaklaştıkça maalesef çok önemli sorunlara yol açabiliyor.

Temennim odur ki öğrencilerimiz ve velilerimiz henüz zaman varken bu konuda gerekli hazırlıkları yapsın. Unutmayın eğitim ciddi bir iştir.

Özel Sektör Deneyimleri:

  • Orion Eğitim Merkezi

Kadıköy, İstanbul

Kasım 2009-haziran 2010

Ygs-lys hazırlık ve lise ara sınıflar matematik ve geometri derslerine girdim butik dersane tarzı bir eğitim modeli uyguladık. Ağırlıklı olarak bire bir dersler şeklinde. Orion Etüd Eğitim Merkezi Bağdat caddesinde.

  • Yüksel Dersanesi

Beylikdüzü, İstanbul

Ağustos 2010-haziran 2013

Ygs-Lys hazırlık ve ara sınıflar matematik ve geometri derslerine girdim. 2 sene matematik zümre başkanlığı yaptığım butik ve klasik eğitim uyguladığımız dersane Beylikdüzü Gürpınar’da

  • Ekol Dersanesi

Beylikdüzü, İstanbul

Temmuz 2013-kasım 2014

Ygs-Lys hazırlık ve ara sınıflar matematik ve geometri derslerine girdim. Matematik zümre başkanlığı yaptığım kurumda butik ve klasik eğitim yöntemi uyguladık. Dersane Beylikdüzü Gürpınar’da

  • İdeal Eğitim Öğrenci Koçluğu Danışmanlık ve Etüd Eğitim Merkezi

Beylikdüzü, İstanbul

Eylül 2015-mayıs 2017

  • Koç Eğitim

Florya, Bakırköy, İstanbul

Mayıs 2017-mayıs 2018

  • Açı Dersanesi

Avcılar., İstanbul

Haziran 2018-haziran 2019

  • Mahmut Ön Eğitim Kurumları

Avcılar, İstanbul

Eylül 2019- haziran 2020

TYT-AYT hazırlık, lise ara sınıflar ve LGS matematik ve geometri derslerine girdim ağırlıklı olarak bire bir dersler şeklinde butik dersane tarzı bir eğitim modeli uyguladık.

  • Matest

Avcılar, İstanbul

Eylül 2021- Haziran2022

TYT-AYT hazırlık, lise ara sınıflar matematik ve geometri derslerine girdim.

İletişim:

05333588524

info@ilerimatematik.com